Mājas lapa: http://www.itblog.lv

Gatis.mix.lv ir mans ikdienas mix - ja ir ko pateikt, tad pateikšu to šeit! P.S. - pievienojies mana profila RSS lasītāju pulciņam!
Žurnāli, kurus lasu es:

Arhīvs
Novembris, 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Publicēts 26. februārī, 2008. Autors: Gatis.
Pēdējā laikā to vien dzirdu, kā notriekts cilvēks uz brīvības ielas, izkritis cilvēks no trolejbusa, sabraukts cilvēks tur un tur... Pie velna, kas notiek?
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. februārī, 2008. Autors: Gatis.
Vakardien, TV raidījumā "Zebra" uzzināju par dažām izmaiņām Ceļu satiksmes noteikumos. Konkrētāk par divām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. februārī, 2008. Autors: Gatis.
Kā liecina TNS Latvia apkopotā informācija (kurai uzgāju BNA.LV), tad 2008. gada janvāra populārākais TV kanāls ir bijis LNT, kura vērošanai veltīti 19,3% no kopējā TV skatīšanās laika. Tālāk seko TV3 ar 15,4% un PBK - 11,6%. LTV1 skatīts 11,0% laika. Personīgi mani šādi rezultāti šķiet pārsteidzoši, jo biju gaidījis, ka skatītākais TV kanāls būs TV3.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Interesantas un jocīgas lietas notiek te pat, pie mums. Kāda jurdisko pakalpojumu sniedzēju firma SIA "Heidelberga" vēlējās veikt uzņēmuma nosaukuma maiņu. Fakts, kas šo ziņu padara jocīgu ir tas, ka uzņēmuma jaunais nosaukums sastāv no 25 vārdiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
22. janvārī, savā Ņujorkas dzīvoklī no miega zāļu pārdozēšanas, 28. gadu vecumā aizsaulē aizgāja uzlecošā holivudas filmu zvaigzne - Kīts Ledžers (Heath Ledger).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Prieks, ka kārtējās autostāvvietas, supermārketa vai vēl kādas citas komercplatības vietā, Rīgas Rātslaukuma pazeme tika izmantota daudz perstižākam un cēlākam mērķim - mākslai. Šā gada 17. janvārī tika atklāta Rīgas pilsētas izstāžu zāle "Rīgas mākslas telpa". Bez tā, ka galerija atrodas visnotaļ lieliskā vietā, neparastos apstākļos, tā ir arī gana plaša - 2400 m2, kuros ietilpst divas izstāžu zāles, telpa izglītības pasākumu organizēšanai un informācijas centrs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
2007. gada noslēgumā ITblog.lv neizrādīja īpašas dzīvības pazīmes, taču ar jaunā gada sākšanos esmu nopietni nolēmis atgriezties pie šī bloga veidošanas un attīstīšanas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Pirms dažām minūtēm Latvija kļuva par Eiropas čempioni šorttrekā (shorttreck). Šo godpilno uzdevumu paveica Latvijas labākais šorttrekists - Haralds Silovs. Līdz ar lielisko uzvaras slidojumu tika labots arī Latvijas rekords šorttreka garajā distancē - 1500 metros. Apsveicam!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Šorīt lasīju Vitālija Būcēna (iz TVNET) rakstu jeb viņa viedokli par Saimona Anholta atklātību un tiešumu - izsakoties, ka Latvija ir valsts, kuru viņs negribētu apmeklēt un kuras iedzīvotājiem negribētu draudzēties, taču mūsu valsts tēlu, par bargu naudu, veidotu labprāt.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
SPPA jeb Starptautiskās un Praktiskās Psiholoģijas augstskolas reklāmas un sabiedrisko attiecībufakultāte drīzumā varētu pārstāt eksistēt.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 15. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Nu ne gluži šādiem vārdiem, taču DB, izmantojot The Onliner veikto pētījumu, apgalvo, ka populārākie blogi atrodas portālos db.lv, ldiena.lv un nozare.lv.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Kādu laiciņu atpakaļ, interneta plašumos, uzgāju laika mašīnu, kas ļauj atgriezties interneta pagātnē (http://web.archive.org). Izmantojot šo iespēju, atgriezos senā pagātnē un papētīju to, kā audzis un attīstījies Latvijas tīmeklis.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Patiesībā tie ir nieka 120 000 latu. Absurdi? Tieši tik ir nepieciešams, lai glābtu cilvēku no nāves.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Neparasti gaišais smaids, unikālais dziedājums un burvīgā trompetes spēle Luisu Ārmstrongu (Louis Armstrong) padara tik apbrīnojumu. Nejauši, bet visai saprotami, kādēļ - viņš aizķēra arī mani.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Negaidīti jaunais gads sācies ar pārsteigumu no ziemas - baltu un biezu sniega kārtu. Tas gan nerada īpaši pozitīvas emocijas autobraucējiem un pārsteigumus no autoceļu kopējiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Klipi.lv savu darbību gan uzsāka tikai 2007. gada nogalē, taču neskatoties uz to, tika pievienoti vairāk kā 350 klipiņu, no kuriem tad arī izveidošu 2007. gada skatītāko klipiņu TOP 10...
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 4. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Vēl pavisam spilgti atmiņā iespiedusies Prāta Vētras uzstāšanās Jaunā gada svinībās, Arēnā Rīga. Atdzīšos - to noskatījos ar tv starpniecību un pirmais iespaids bija blāvs.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija ir izsuldinājusi atklātu konkursu par "Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienas logotipa" izveidi. Lai arī šādos konkursos līdz šim nebiju pat iedomājies ņemt dalību, tad šajā savu roku iemēģināšu - kas zin, varbūt, paveicas!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. janvārī, 2008. Autors: Gatis.
Ar jaunā gada iesākšanos Delfi.lv ir veikuši nelielas izmaiņas savā noformējumā, ko daudzi jau nodēvējuši par jauno Delfi dizainu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. decembrī, 2007. Autors: Gatis.
Tieši dienu pirms Ziemassvētku vakara atgriezos no Vācijas "iepirkšanās maratona". Ne tik daudz, kā dāvanu iegādes šiem komerc-svētkiem, kā dižās Berlīnes apskates un nelielu, Latvijā neredzētu nieciņu iegādes.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. decembrī, 2007. Autors: Gatis.
Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, kas liecina tikai par to, ka dāvanu sarūpēšanai laika atlicis pavisam maz. Kur pirkt? Ko pirkt? Par cik pirkt? - nē, nē, nē... Ne par to būs šis stāsts, drīzāk par to, kā radīt īstu un patiesu Ziemassvētku garu ar dāvaniņām, kas ir nākušas no sirds, nevis veikala...
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 17. decembrī, 2007. Autors: Gatis.
Vācijas pilsētā Nirnbergā tapusi pasaulē lielākā fotomozaīka, kurā redzami divi smaidoši bērni. Mozaīka ir 40,5 metrus gara un 14 metrus plata. Tā ir veidota no gandrīz 95 000 smaidošu bērnu fotogrāfijām. Projekts ir iekļauts Ginesa rekordu grāmatā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. decembrī, 2007. Autors: Gatis.
Blogu īpašnieki un citi ar internetu saistītie ar nepacietību gaida nākamā (2008) gada februāri, kad notiks tiem īpaši veidota konference "BarCamp Baltics 2008". Neko jaunu neuzrakstīšu, tik vien kā apkopošu šobrīd pieejamo informāciju par šo notikumu:
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. decembrī, 2007. Autors: Gatis.
Bezgala bezjēdzīgs video, kura uzfilmēšana izmaksāja aptuveni 1000 Ls. Kāpēc gan kāds aiz neko darīt iznīcinātu divus Apple iPhone telefona aparātus, nieka 6 minūšu laikā. Tad izvirzu pavisam elementāru apgalvojumu - reklāmas nolūkos, ko apliecina arī kādas kompānijas nosaukuma pieminēšana video failiņa beigās.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 10. decembrī, 2007. Autors: Gatis.
Raidījums "Zebra" veido sižetu par to, kā strādnieki izveido pamatīgu sastrēgumu, lai veiktu ceļa remontdarbus - bultu zīmēšanu uz asfalta, taču tas ļoti nepatīk onkulim, kurš visiem spēkiem dzen prom filmēšanas grupu.
Lasīt visu rakstu...